A jak wygląda Twój kalendarz nurkowy na 2015 rok?

Nurkujesz w Polsce, czy za granicą? Marzysz o ciepłych wodach Morza Adriatyckiego, czy niezbadanych jeziorach Austrii? Kiedy planujesz swój kalendarz nurkowy staraj się zaplanować choć jeden szczególny wyjad, który nie będzie jedynie nurkowaniem, ale stanie się idealnym urlopem wyocznkowym. Długie nurkowanie za granicą ma swoje plusy. Możesz wybrać wiele miejsc nurkowych i wyberać wśród tych najciekawszych. Planowane nurkowania mogą okazać sie o wiele wartościowasze od tych spontanicznych, podczas jedno dniowego wyjazdu.

 

Klendarz nurkowy staraj się zapełniać jak najciaśniej. Każdy weekend czy wolny ustawowo dzień wykorzystaj na nurkowanie, naukę i poszerzanie swoich doświadczeń. Dzięki takiej postawie Twoja pasja stanie się również zajęciem, które będziesz w stanie rozwijać  w zakresie zawodowym. Im więcej nurkujesz, tym szybciej jesteś w stanie osiągnąć wyższy stopień nurka, w tyym również instruktora.

Planuj więc z głową! Nurkowanie w zgranym zespole również jest dobrą opcją dla młodego nurka. Bardziej doświadcozny partner jest w stanie Cię wiele nauczyć, stanowi również peną pomoc w razie sytuacji awaryjnej. Proponujemy również wyjazdy zorganizwoane w bardziej licznym gronie nurków. Nie musisz przejmowac się organizacją i logistyką wyjazdu, a bardzo często możesz za darmo wypożyczyć brakujący sprzęt nurkowy, czy nabić butlę po nurkowaniu, aby przygotować się swobodnie na następne.

Dobry przykład ciekawego kalendarza nurkowego, który uwzględnia nurkowe wyjazdy zagraniczne w różne miejsca na świeci, znajdziesz >> TU.

 


Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *